Jednorázové investice

Máte volné prostředky, které nechcete nechat bezúročně ležet na účtu? Pomůžeme vám je investovat. Sjednáme vám vhodné investiční příležitosti bez vstupních poplatků bankám a jiným finančním institucím.

Investujte s námi

Krátkodobé investice Krátkodobé investice

Víte, že budete volné peníze brzy potřebovat? I tak vám mohou vydělávat. Investujte s námi krátkodobě své prostředky před tím, než je využijete na něco jiného.

U krátkodobých investic volíme investice s předem známým výnosem a krátkou splatností, případně investice, u kterých nedochází k cenovým výkyvům a je možné je rychle ukončit. V porovnání s ponecháním financí na účtech tak můžete získat zajímavý výnos.

Dlouhodobé investice Dlouhodobé investice

Pokud máte k dispozici finanční prostředky, které nebudete v nejbližší době potřebovat, máte skvělou výchozí pozici. Investujte je s námi. Navrhneme vám investiční strategii v závislosti na vašich požadavcích a investičních cílech.

Dlouhodobé investice vám umožňují využít širokou škálu investičních příležitostí, díky kterým můžete dosáhnout zajímavých výnosů.

Investiční příležitosti

Podnikové dluhopisy Podnikové dluhopisy

Výhodou podnikových dluhopisů je fixní úrokový výnos a v některých případech i dodatečné zajištění. Vždy je ale nutné odborně vyhodnotit bonitu podniku a do dluhopisů jednoho podniku investovat jen malou část portfolia, a snížit tak riziko úpadku vydavatele dluhopisu. Navrhneme pro vás, které dluhopisy zvolit a jak investici rozložit.

Podílové fondy Podílové fondy

Podílové fondy jsou mezi investory oblíbené pro svou odbornou správu a diverzifikaci, tedy rozložení portfolia do mnoha investic za účelem snížení rizika. Vybereme pro vás nejvhodnější fondy na trhu, abychom maximalizovali výsledek vaší investice, a jejich pořízení zajistíme bez vstupního poplatku.

Fondy kvalifikovaných investorů Fondy kvalifikovaných investorů

Fondy kvalifikovaných investorů nabízejí zajímavé investiční příležitosti, které nejsou ve standardní nabídce finančních institucí. Legislativní podmínkou je investice v minimální výši 1 milion korun. I u těchto aktiv vám sjednáme ty nejvhodnější z nich, a to bez vstupního poplatku.

Termínované vklady Termínované vklady

Termínované vklady jsou tu pro investory, kteří chtějí investovat bezpečně i za cenu nižšího výnosu. Najdeme pro vás nejvýhodnější podmínky, které banky nabízejí.

Investice do nemovitostí Investice do nemovitostí

Pronájem nemovitostí přináší pravidelný příjem, a proto je oblíbený u movitějších investorů. Do nemovitostí ale můžete investovat, i když nemáte volné finance na celou nemovitost nebo se o pronájem nechcete starat. Sjednáme vám podíl ve fondu s nemovitostmi, který splňuje vaše požadavky.

Případová studie

Nízká rizikovost a výnos 4–5 % p. a.? To dokážeme splnit

Stabilní výnos s nízkým rizikem
Investovaná částka: 8 000 000 Kč
Požadovaný výnos: 4–5 % p. a. (ročně)
Investiční horizont: 5 a více let, klient nemohl vyloučit, že bude část financí potřebovat dřív
Rizikovost: nižší, klient preferuje stabilitu před vysokým výnosem

Náš klient pan Milan chtěl investovat 8 000 000 Kč na 5 a více let. Preferoval stabilní investici s nízkou rizikovostí a s výnosem 4–5 % ročně, zároveň nemohl vyloučit, že bude část peněz potřebovat využít jinak. Finance pana Milana jsme investovali do aktiv se zajímavými, ale stabilními výnosy, které splňovaly klientovy požadavky. Přečtěte si, jak jsme k této investici přistoupili.

Přečtěte si, jak jsme k této investici přistoupili
Další případové studie
Pojďme nezávazně probrat možnosti investování

Zajímá vás, jak dokážeme zhodnotit vaše peníze a jaké mají výsledky naši klienti? Pojďme se o tom pobavit.
Schůzkou se k ničemu nezavazujete – sami se rozhodnete, jestli s námi chcete investovat.

Následující pracovní den se vám ozveme a domluvíme se s vámi na schůzce.